Zdrowe Mięśnie

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Woski Yankee Candle
Lifestyle

Woski Yankee Candle – ile kosztują i gdzie kupić?

Aromaterapia, to otaczanie się przyjemnymi aromatami, które mają na celu wyciszyć nas, uspokoić, lub wręcz przeciwnie – dodać energii do działania i wzmocnić koncentrację. Roztaczanie w swoim domu ulubionych nut zapachowych, to sposób na to, by stworzyć swój dom takim, by zawsze przyjemnie było w nim przebywać, i aby zawsze chciało się do niego wracać. Miłe zapachy pochodzące z wosku Yankee Candle to nowoczesny, coraz bardziej popularny i świetny w użytkowaniu sposób na domową aromaterapię.

Czym są woski Yankee Candle?

Yankee Candle to marka z niemal 50-letnią tradycją, mająca w swojej ofercie ponad 150 zapachów. To coś więcej, niż zwykła zapachowa świeczka. Te ozdobne świeczki, lub zapachowe tealighty bardzo często nie dają rady po zapaleniu roztoczyć całej obiecywanej przez producenta na opakowaniu gamy zapachowej. Szybko się wypalają, a prawie wcale nie dają aromatu. Yankee Candle to coś więcej, niż tylko świeczka. To sposób na otaczanie się cudownymi zapachami, i tworzenie w swoim domu niezwykłej aury spokoju i rodzinnego ciepła. Woski te pakowane są w niewielkie kostki, a zatem mają charakter wkładu do specjalnego kominka zapachowego. Takie kominki skonstruowane są w taki sposób, aby u góry była miseczka, do której wkłada się porcję woski, a pod spodem – tealight bezzapachowy, który delikatnie będzie ten wosk podgrzewał. Dzięki takiemu sposobowi lekkiego podgrzewania, woski będą długo, ale bardzo intensywnie uwalniały swój aromat. Są one bardzo mocno „nafaszerowane” substancjami zapachowymi w różnych kombinacjach, dlatego dają mocno wyczuwalny, przyjemny, ale nie przytłaczający ani duszący aromat. Taki kominek zapachowy jest też bardzo efektownym elementem dekoracyjnym do wnętrza – świetnie sprawdza się w salonie czy sypialni.

Gdzie kupić? Ile kosztują?

A gdzie można kupić woski Yankee Candle? Przede wszystkim, warto sprawdzić w sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą świec i artykułów do aromaterapii. W sklepach tych możemy dostać również tealighty do podgrzewania kominków, oraz same kominki w bardzo fantazyjnych, dekoracyjnych kształtach. Są również specjalistyczne sklepy Yankee, gdzie można kupić takie kostki w ogromnej mnogości kolorów i zapachów. Cena pojedynczej kostki to 9-10 złotych, a zatem niewiele. W zasadzie jedyną wadą wosków jest fakt, że istnieje tyle rodzajów zapachów tej marki, że bardzo trudno jest się zdecydować na ten jeden konkretny – w efekcie kupuje się mnóstwo rodzajów, co może prowadzić do pewnego rodzaju pozytywnego uzależnienia od aromaterapii.