Zdrowe Mięśnie

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Depilacja laserowa
Uroda

Depilacja laserowa – jakie daje efekt i czy trzeba ją powtarzać?

Depilacja laserem jest jedną z najbardziej zaawansowanych metod usuwania niechcianego owłosienia. Jakie daje rezultaty? Na ile wystarcza?

Osobom planującym zabieg jak depilacja laserowa Kraków zapewnia łatwy dostęp do wielu punktów, w których można go wykonać. Sprawdź, na jakie efekty warto się wtedy przygotować!

Na czym polega depilacja laserowa?

Zabieg polegający na depilacji laserem polega na miejscowym uszkodzeniu struktur mieszków włosowych, aby w ten sposób nie dopuszczać do ponownego odrostu włosków.

Dzisiaj depilacja laserowa prowadzona jest z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, który powoduje, że cała procedura jest wysoce bezpieczna i nie powoduje dużego ryzyka pojawienia się skutków ubocznych. Co więcej, możliwe jest obecnie również usuwanie włosków o jaśniejszych odcieniach oraz na ciemniejszej skórze.

Depilacja laserowa – jakie daje efekty?

Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się niechcianych włosków na stałe. Dzięki temu po serii zabiegów laserowych nie ma już potrzeby golenia lub depilowania włosków.

Taki efekt utrzymuje się przez długi czas, a niekiedy nawet przez całe życie, co zależne jest od cech indywidualnych. U niektórych osób może dojść do ograniczonego odrostu włosków po regeneracji mieszków włosowych. Wówczas zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego, aby znów usunąć mieszki.

Żeby osiągnąć najlepsze efekty, zaleca się korzystanie z usług gabinetów oferujących zabiegi najnowocześniejszymi laserami diodowymi.

Ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać?

Aby uzyskać oczekiwany efekt depilacji laserowej, czyli gładką skórę, konieczne jest wykonanie od 3 do 8 zabiegów w regularnych odstępach czasowych, zwykle co około 8-12 tygodni.

Profesjonalna depilacja laserowa Kraków (https://www.derma-med.pl) – zobacz pełną ofertę krakowskich gabinetów online!

Depilacja laserowa stanowi zatem bardzo dobry wybór dla tych osób, które nie mają dużo czasu na codzienne golenie lub systematyczne depilowanie włosków. Efekt aksamitnie gładkiej skóry po serii zabiegów laserowych może utrzymywać się przez wiele lat!