Zdrowe Mięśnie

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Jak się ubrać na pierwszą randkę do kawiarni
Lifestyle Moda Poradnik

Jak się ubrać na pierwszą randkę do kawiarni?

Pierwsza randka z pewnością jest tą życiową sytuacją, w której wyjątkowo ważne jest zrobienie dobrego, pierwszego wrażenia. W ciągu kilku pierwszych sekund osoba, z którą się spotykamy ocenia nas – przede wszystkim na podstawie naszego wyglądu. Przygotowując się do pierwszego spotkania z nowo poznaną osobą czujemy zarówno ekscytację, jak i lekką nutkę niepokoju. Czy na pewno wszystko ułoży się po naszej myśli? Czy dobrze wypadniemy? Co pomyśli o nas partner i czy mu się spodobamy? Jak więc łatwo się domyślić, kluczową rolę odgrywa tutaj ubiór, który w tej sytuacji jest nie lada dylematem. Jak się ubrać na pierwszą randkę, aby wypaść w oczach naszej potencjalnej drugiej połówki jak najlepiej? To jasne, że będziemy chcieli wyglądać olśniewająco, warto jednak wziąć pod uwagę również komfort i wygodę. Strój nie powinien bowiem przeszkadzać nam w swobodnej rozmowie i zabawie. Oczywiście wszystko zależy od tego, gdzie wybieramy się na pierwszą randkę. Inny strój założymy na mecz, inny na koncert, a jeszcze inny na spacer po lesie. Jeżeli wybieramy się na tradycyjną, romantyczną kolację, czy słodką przekąskę do lokalu gastronomicznego, możemy pozwolić sobie na nieco więcej ekstrawagancji niż w przypadku randki typowo sportowej i luźnej.

Jak się ubrać na pierwszą randkę do kawiarni?

To wszystko zależy od stylu, jaki najbardziej do nas pasuje i w jakim czujemy się najlepiej oraz od efektu, jaki chcemy osiągnąć za pomocą ubioru. Mężczyźni, nawet tacy, którzy na co dzień noszą T-shirty, powinni założyć koszulę. Może nie pod krawatem, czy muchą, ale w bardziej luźnym stylu. Ubranie koszuli pokazuje bowiem partnerce, że jednak jest to dla nich sytuacja niecodzienna i wyjątkowa. Z pewnością zapunktuje to u kobiety, bo jak wiadomo zwracają one uwagę na szczegóły. Do koszuli można założyć jeansy lub krótkie spodenki (w zależności od pogody oczywiście), co w subtelny sposób przełamie oficjalność koszuli.

Buty powinny być wygodne, ale najważniejsze, aby były czyste panowie ! Kobiety jak wiadomo są bardziej śmiałe w kwestii odświętnego stroju, który lubią nosić nawet na co dzień. W dniu pierwszej randki mogą więc pozwolić sobie na nieco więcej oryginalności. Z pewnością sukienka, czy spódnica będzie lepszym wyborem, niż spodnie. Mężczyźni, jako wzrokowcy docenią ten kobiecy element stroju. Warto, aby na tę szczególną okazję wybrać kolory żywe, wesołe i optymistyczne, choć tradycyjna „mała czarna” jak zawsze będzie ponadczasowa. Odpowiednio dobrana biżuteria, ładnie pomalowane paznokcie i wygodne, czyste buty idealnie dopełnią całości. Zarówno panie, jak i panowie nie powinni zapomnieć o włosach. Zadbajmy o to, aby były one nie tylko umyte i pachnące, ale też ułożone we fryzurę, w której czujemy się najlepiej.

Pierwsza randka jest momentem bardzo ważnym, niezależnie od tego, ile ma się lat. Ubierzmy się więc swobodnie, wygodnie i w zgodzie z własnym stylem, a na pewno będzie ona wyjątkowa, wspaniała i niezapomniana. Być może jeszcze długo potem będziemy wspominać ją z naszą ukochaną osobą.