Zdrowe Mięśnie

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Manicure hybrydowy
Lifestyle Uroda

Korzyści z wykonania manicure hybrydowego – różnorodność lakierów

Dla bardzo wielu kobiet istotną rolę w życiu odgrywa ich wizerunek. To jak wyglądają, wpływa na ich samopoczucia. Każda z nas chce na codzień wyglądać dobrze. Dlatego poświęcamy wiele czasu na to, aby zadbać o swoje włosy, makijaż oraz paznokcie. To elementy urody, które są naszą wizytówką i wpływają na to, jak jesteśmy odbierane. Obecnie dużą popularnością jeśli chodzi o manicure stały się rozwiązanie hybrydowe. Co to właściwie oznacza? Ten popularne zabieg jest niezwykle prosty oraz cieszy się dużą skutecznością. Kobiety chętnie go wykonują ze względu na to, że lakiery hybrydowe dość długo trzymają się na paznokciach, zostają utwardzone w lampie przez odpowiedni czas, a potem możemy cieszyć się pięknymi paznokciami przez nawet trzy tygodnie. Odrost po tym czasie jest dosyć widoczny, dlatego rekomenduje się po tym czasie usunięcie hybrydy i wykonanie jej od nowa. Niektóre pani już po dwóch tygodniach mają bardzo widoczne odrosty, ponieważ ich paznokcie rosną szybko, dlatego wykonują manicure hybrydowy dwa razy w miesiącu. Gama kolorystyczna lakierów jest bardzo szeroka. Możemy wybierać wśród jasnych różu, z pastelów, intensywnych barw. Modne są różne wzorki. Zdolna manikiurzystka stworzy na naszych paznokciach prawdziwe dzieło sztuki. 

Warto zastanowić się, co najbardziej do nas pasuje i zdecydować się na wykonanie tego manikiuru, jeśli nigdy go nie robiłyśmy. To dobra alternatywa dla klasycznych żelów i akrylu. Kobiety, które chciałyby wykonać sobie manicure hybrydowy powinny się zastanowić, czy chcą przedłużyć swoje paznokcie, czy wykonać go na tych, które mają. Trzeba pamiętać, żeby zrobić to w sposób odpowiedni, ponieważ brak umiejętności może spowodować, że paznokcie będą zniszczone i bardzo miękkie, dlatego warto zadbać o dobre ich odżywianie oraz wykonanie wszystkiego jak się należy zgodnie z instrukcją. 

Manicure hybrydowy – krok po kroku

Najpierw trzeba nałożyć na paznokcie bezbarwną bazę, potem umieścić go w lampie na odpowiednią ilość czasu. Czasami jest to 30 sekund, a czasami nawet około 2 minut. Wiele zależy od mocy lampy, którą posiadamy, potem trzeba nałożyć kolorowy lakier, a następnie top, który utwardzi. Na koniec przemywamy wszystko cleanerem.

Paznokcie mogą być wykonane w czasie nawet 20 minut, jeżeli nie przedłużamy ich. Właśnie przedłużanie jest dosyć czasochłonnym procesem i nawet dobrze wprawione kosmetyczki muszą przeznaczyć na to odpowiednią ilość czasu. Chodzi o staranność i solidność wykonania. Źle zrobiony manicure nie będzie wyglądał ładnie i dość szybko będziemy czuć pokusę, aby go usunąć i zrobić od nowa. Ważne jest to, aby nie zalać przy aplikacji preparatów skórek, ponieważ będzie to wyglądało bardzo nieestetycznie.

Duże znaczenie ma również jakość produktów, które będziemy kupować. Chodzi o to, żeby wybierać firmy, które cieszą się dużym uznaniem na rynku. Będą one łatwe w aplikacji i będzie to wiązało się z dużą przyjemnością i nie wywoła zdenerwowania. Wiele kobiet wykonuje manicure hybrydowy samodzielnie w domu, inne panie decydują się na usługi u kosmetyczki.