Zdrowe Mięśnie

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Poradnik Uroda

Palety we współpracy z influencerami – na co warto wydać pieniądze?


Coraz więcej firm kosmetycznych podejmuje się współpracy ze znanymi w świecie makijażu influencerami. Tworzą z nimi całe linie lub jeden produkt. Podjęcie takich kroków pozwala na zaciekawienie fanów danej osoby swoja marką. Jest to obopólna korzyść, gdyż także influencer zyskuje popularność wśród odbiorców danej firmy kosmetycznej. Jedną z marek, która podjęła się już wielu współprac jest Makeup Revolution. Jej produkty stały się wielkim hitem i trafiły na rynki wielu krajów. Co ma nam do zaoferowania firma? Jakie współprace były najlepszym pomysłem?

Poznaj Revolution – markę, która naprawdę zrewolucjonizowała rynek!


Ta zagraniczna marka kosmetyków jest stosunkowo młoda. Powstała w 2014 roku w Londynie. Mimo swojego młodego wieku zdążyła podbić światowe rynki i zdobyć fanów na całym świecie. W ciągu tych 6 lat wypuściła masę najróżniejszych kosmetyków. Wiele z nich stało się już kultowymi hitami kojarzonym właśnie z tą firmą. Warto wiedzieć, że Revolution podlega kilka marek. Rodzinę tworzą Makeup Revolution, Makeup Obsession, Revolution Skincare, I Heart Makeup oraz Revolution PRO. Wśród wszystkich tych produktów można wybrać właśnie tę linię, która najlepiej dopasuje się do naszych potrzeb.

Makeup Revolution Alexis Stone The Instinct Palette

Jedną z najgłośniejszych współprac jaką podjeło Makeup Revolution była paleta wydana wraz z twórcą Alexis Stone. Ten makijażysta zasłynął ze swojego konta na Instagramie, na którym pokazuje świetne charakteryzacje. Potrafi zmienić się w dowolną osobę. Jego talent nie podlega wątpliwości. Wydana we współpracy paleta to 28 cieni, wszystkie w macie. Zamysłem na cały produkt było stworzenie świetnie napigmentowanych kolorów, które płynnie przechodzą między sobą. Paleta zawiera odcienie od czerwieni, przez fiolety, aż po zieleń i żółty. Można zakupić ją jako uzupełnienie do bardziej szalonych kreacji!

Makeup Revolution Soph X Eyeshadow Palette

To jedna z pierwszych współprac, jaka została podjęta przez Makeup Revolution. Soph to angielska youtuberka, która prowadzi kanał lifestylowy wraz z tematyką beauty i fashion. Stworzona przez nią paleta we współpracy z marką zachwyciła naprawdę ogromną rzeszę klientów! Nic dziwnego – jest naprawdę godna uwagi! To 24 cienie w wielu kolorach i wykończeniach. Każdy znajdzie idealne połączenie dla siebie!
Jeśli chcesz poznać więcej świetnych kolaboracji pomiędzy znanymi osobami w świecie Internetu a Makeup Revolution, koniecznie odwiedź stronę http://www.kosmetycznepasje.pl/2020/03/makeup-revolution-x-sebile-stworz.html.